Jak działamy
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Jak działamy

Doskonale znamy rynek budowlany, wiemy jakie rozwiązania są optymalne i dbamy o to, by wybudowany budynek był nie tylko nowoczesny i estetyczny, ale także funkcjonalny. Na każdym etapie budowy służymy wsparciem, a powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Wiedza i doświadczenie w zakresie technologii i wykonania robót budowlanych pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i innowacyjne projekty budowy domów od podstaw.

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i spokój Inwestora. Konsultujemy i informujemy swoich Klientów o każdym etapie prac wykorzystując do tego m.in. internetowe konto budowy, na którym umieszczamy wszelkie dokumenty inwestycji oraz video- i fotorelacje z przebiegu prac. Umożliwia to naszym Inwestorom obserwowanie postępu robót na budowie 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu.

 

Budując z nami otrzymują Państwo szereg korzyści:

Budowa rezydencji - dedykowany kierownik budowy DEDYKOWANY KIEROWNIK BUDOWY
Gwarantujemy prowadzenie robót przez uprawnionego Kierownika Budowy wraz z dedykowanym Opiekunem Budowy.

PODGLĄD ON-LINE
Oferujemy internetowe konto budowy, na którym umieszczamy wszelkie dokumenty inwestycji, zdjęcia z przebiegu prac oraz możliwość podglądu budowy on-line - o każdej porze dnia i z każdego miejsca - bez wychodzenia z dom.

 Fachowa kadra - budowa rezydencji FACHOWA KADRA

Zatrudniamy ponad stu doświadczonych pracowników budowlanych. Wiemy, że wykwalifikowany zespół stanowi gwarancję dobrze wykonanego zadania. Dlatego inwestujemy w podnoszenie wiedzy i umiejętności naszej kadry - zarówno kierowniczej, jak i wykonawczej.

UBEZPIECZENIE BUDOWY
Każdą rozpoczętą budowę ubezpieczamy od ryzyk budowlanych. Zapewnia to pokrycie kosztów wszelkich ewentualnych zniszczeń powstałych na skutek np. anomalii pogodowych.

SPRAWDZONE MATERIAŁY BUDOWLANE
Wszystkie materiały, które proponujemy klientom są nam dobrze znane, ponieważ wykorzystujemy je stale na naszych budowach. Dzięki temu mamy pewność, że jakość wykonanego budynku będzie najwyższa.

PEŁNA KOORDYNACJA PLACU BUDOWY
Klient budujący z nami dom nie musi się przejmować placem budowy, czy przebiegiem robót - organizujemy prace w 100%, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za to co robimy.

PARK MASZYNOWY
Firma posiada własne maszyny i urządzenia budowlane, dzięki czemu nie ma konieczności wypożyczania ich i tym samym podnoszenia kosztów budowy.

 

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.