X
W serwisie RISERDOMY.pl wykorzystywane są pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika przy korzystaniu z zasobów serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody to zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie w przycisk X oznacza akceptację warunków polityki prywatności (przeczytaj jej szczegóły).
Test
Kariera

Zespół RISER.domy tworzą specjaliści z różnych obszarów budownictwa domów jednorodzinnych. Dzięki temu budujemy kompleksowo – domy, satysfakcję klientów i naszą przewagę konkurencyjną.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – od etapu weryfikacji potrzeb i oczekiwań klienta, poprzez przygotowanie projektu i realizację budowy. Dlatego stawiamy na fachowców, których cechują rzetelność, kreatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
W zamian, poza ciekawymi wyzwaniami i miłą atmosferą w pracy oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w wybranym obszarze.

Zostaliśmy wyróżnieni znakiem Przyjaznej Rekrutacji, tym samym dołączyliśmy do grona firm, które w rekrutacji stawiają na profesjonalizm, indywidualne podejście do Kandydatów oraz przyjazną atmosferę.

/upload/image/logo_Przyjazna Rekrutacja.png

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV na adres: kariera@riserdomy.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę wybranego stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i skontaktujemy telefonicznie, jeśli Twoje doświadczenie i kwalifikacje będą zbieżne z naszymi aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi.

Z wybranymi Kandydatami spotkamy się w siedzibie naszej firmy. Bezpośrednia rozmowa to okazja to zaprezentowania swojego potencjału zawodowego i planów rozwojowych, a także poznania wzajemnych oczekiwań oraz wyzwań, które czekają na docelowym stanowisku pracy.

Każdy Kandydat, od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego, otrzyma od nas informację zwrotną na temat wyniku procesu rekrutacji.

Aktualne oferty pracy
Doradca Klienta
Asystent Architekta