Dlaczego warto z nami pracować?
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Kariera

Zespół RISER.domy tworzą specjaliści z różnych obszarów budownictwa domów jednorodzinnych. Dzięki temu budujemy kompleksowo – domy, satysfakcję klientów i naszą przewagę konkurencyjną.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – od etapu weryfikacji potrzeb i oczekiwań klienta, poprzez przygotowanie projektu i realizację budowy. Dlatego stawiamy na fachowców, których cechują rzetelność, kreatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

W zamian, poza ciekawymi wyzwaniami i miłą atmosferą w pracy oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w wybranym obszarze.

Wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy to:


JAKOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

ZAANGAŻOWANIE

ROZWÓJ

Jak dołączyć do naszego Zespołu?

Odpowiedz na wybraną ofertę pracy przesyłając swoje CV.
Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty pracy, możesz przesłać CV do naszej Bazy CV.

 

Z wybranymi w procesie selekcji Kandydatami, kontaktujemy się telefonicznie. Przedstawimy Ci bliżej specyfikę pracy na wybranym stanowisku, zweryfikujemy wstępnie wzajemne oczekiwania i możliwości współpracy. Wybranych Kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

 

Bezpośrednia rozmowa to okazja do zaprezentowania nam swoich kompetencji miękkich, potencjału zawodowego, pomysłów na budowanie z nami swojej drogi zawodowej. W zależności od stanowiska, na tym etapie możesz również otrzymać od nas zadanie, w którym poprosimy Cię o opracowanie wybranego zagadnienia lub test z zakresu wiedzy branżowej. Wynik rozmowy zdecyduje o możliwości naszej współpracy.

 

Pozytywne przejście przez wszystkie etapy rekrutacji = propozycja współpracy. Jeśli Twoja ostateczna decyzja brzmi „TAK” - WITAJ W NASZYM ZESPOLE! Wiemy, że zwłaszcza początki są największym wyzwaniem. Każdy nowy pracownik RISER może liczyć na nasze wsparcie w procesie wdrożeniowym. Od tej pory wspólnie działamy budująco.

Należymy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

/upload/image/logo_Przyjazna Rekrutacja.png

Aktualne oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Aktualnie, do naszego Zespołu poszukujemy:

Doradcy Techniczno- Handlowego,

Osoby, która doskonale zna przebieg procesu inwestycyjnego i chciałaby się rozwijać w obszarze kompleksowej obsługi Klientów, zainteresowanych wybudowaniem z nami domu jednorodzinnego.

Nasze relacje z Inwestorami budujemy na rzetelnym doradztwie i zrozumieniu indywidualnych potrzeb.

Miejsce pracy: Jaworzno (praca stacjonarna)

zobacz ofertę

Witamy Państwa w RISER.domy!

Firma budowlana RISER.domy Sp. z o. o. powstała w oparciu o doświadczenie i sprawdzony schemat zarządzania spółki matki - RISER Sp. z o. o., która istnieje na rynku od 2005 r. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych dla Klientów indywidualnych z terenu Śląska i częściowo Małopolski.

Misja

Jesteśmy pewni, że budowa domu może być wspaniałą przygodą. Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie zarówno w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu. Budujemy oraz projektujemy domy profesjonalnie i kompleksowo.

250+
WYBUDOWANYCH DOMÓW W TECHNOLOGII
MUROWANEJ I SZKIELETOWEJ
11
LAT NA RYNKU BUDOWLANYM WOJEWÓDZTWA
ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO
2
TECHNOLOGIE: SZKIELETOWA I MUROWANA
Dom kojarzy nam się z poczuciem bezpieczeństwa - wiemy, że jest to jego nieodzowny element, dlatego stawiamy na certyfikowane, najwyższej jakości materiały, które są gwarancją dla naszych Klientów trwałości ich domu.
Wiemy, że dobre partnerskie relacje to istotny elementwspółpracy. Czekają na Państwa nasi Doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, przedstawią dostępne technologie oraz podpowiedzą jakie rozwiązania będą dla Państwa najlepsze.
Zapewniamy wsparcie na każdym etapie budowy. Nasi Kierownicy Budów sa dla Państwa dostepni podczas całej naszej budowlanej podróży - nadzorują, dbają o każdy detal, rzetelnie informują o przebiegu prac na Państwa budowie.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.