Dlaczego warto z nami pracować?
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Kariera

Zespół RISER.domy tworzą specjaliści z różnych obszarów budownictwa domów jednorodzinnych. Dzięki temu budujemy kompleksowo – domy, satysfakcję klientów i naszą przewagę konkurencyjną.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – od etapu weryfikacji potrzeb i oczekiwań klienta, poprzez przygotowanie projektu i realizację budowy. Dlatego stawiamy na fachowców, których cechują rzetelność, kreatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
W zamian, poza ciekawymi wyzwaniami i miłą atmosferą w pracy oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w wybranym obszarze.

Zostaliśmy wyróżnieni znakiem Przyjaznej Rekrutacji, tym samym dołączyliśmy do grona firm, które w rekrutacji stawiają na profesjonalizm, indywidualne podejście do Kandydatów oraz przyjazną atmosferę.

/upload/image/logo_Przyjazna Rekrutacja.png

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlija do nas swoje CV na adres: kariera@riserdomy.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę wybranego stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i skontaktujemy telefonicznie, jeśli Twoje doświadczenie i kwalifikacje będą zbieżne z naszymi aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi.

Z wybranymi Kandydatami spotkamy się w siedzibie naszej firmy. Bezpośrednia rozmowa to okazja to zaprezentowania swojego potencjału zawodowego i planów rozwojowych, a także poznania wzajemnych oczekiwań oraz wyzwań, które czekają na docelowym stanowisku pracy.

Każdy Kandydat, od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego, otrzyma od nas informację zwrotną na temat wyniku procesu rekrutacji.

Aktualne oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

zobacz ofertę

Witamy Państwa w RISER.domy!

Firma budowlana RISER.domy Sp. z o. o. powstała w oparciu o doświadczenie i sprawdzony schemat zarządzania spółki matki - RISER Sp. z o. o., która istnieje na rynku od 2005 r. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych dla Klientów indywidualnych z terenu Śląska i częściowo Małopolski.

Misja

Jesteśmy pewni, że budowa domu może być wspaniałą przygodą. Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie zarówno w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu. Budujemy oraz projektujemy domy profesjonalnie i kompleksowo.

Dowiedz się więcej
firma budowlana riserdomy śląsk i małopolska

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.