O nas
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

O nas

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizująca się w budowie domów jedno- i wielorodzinnych na terenie Śląska oraz częściowo Małopolski. Spółka RISER.domy powstała w oparciu o doświadczenie i sprawdzony schemat zarządzania spółki matki - RISER Sp. z o. o., która jako Generalny Wykonawca istnieje na rynku od 2005 r. 

Od 11 lat budujemy domy jednorodzinne, wolnostojące, a także w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Działamy kompleksowo, począwszy od projektowania i obsługi formalnej, poprzez doradztwo budowlane na każdym etapie inwestycji, po budowę domu w stanie surowym i deweloperskim. 

 

Misja 

Jesteśmy pewni, że budowa domu może być wspaniałą przygodą. Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie zarówno w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu. Budujemy oraz projektujemy domy profesjonalnie i kompleksowo.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Zaufało nam już ponad 250+ Inwestorów co potwierdzają liczne referencje. Daje to pewność, że jesteśmy firmą kompetentną oraz sprawdzoną, znającą oraz stosującą dobre praktyki budowlane. 
KOMPLEKSOWOŚĆ 
Oprócz robocizny, zapewniamy także wszelki sprzęt i materiały niezbędne do realizacji ustalonego zakresu robót. Pozwala to naszym Klientom na oszczędność pieniędzy oraz czasu, który mogą poświęcić rodzinie oraz innym przyjemnościom. 
PODGLĄD BUDOWY ON-LINE
Oferujemy internetowe konto budowy, na którym umieszczamy wszelkie dokumenty inwestycji oraz video i fotorelację z przebiegu prac. Umożliwia to naszym Klientom obserwowanie postępu prac 24/7 bez wychodzenia z domu.
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
Zapewniamy obsługę uprawnionego Kierownika Budowy i dedykowanego Opiekuna Budowy. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą znać się na budownictwie i nie tracą energii na samodzielne pilnowanie organizacji i jakości robót.
DORADZTWO BUDOWLANE
Analizując każdy projekt sprawdzamy jego poprawność i szukamy możliwości optymalizacji i ulepszeń na każdym etapie prac. Nasi Inwestorzy otrzymują więc rzetelną informację jakie rozwiązania przyniosą im oszczędności, a jakie poprawę komfortu lub bezpieczeństwa. 
UBEZPIECZENIE BUDOWY
Każdą rozpoczętą budowę ubezpieczamy od ryzyk budowlanych. Zapewnia to pokrycie kosztów wszelkich ewentualnych zniszczeń powstałych na skutek np. anomalii pogodowych, a tym samym chroni Klientów przed niespodziewanymi wydatkami. 
WYSOKA JAKOŚĆ
Dzięki doświadczonym pracownikom i stosowaniu certyfikowanych materiałów, jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług. Klienci mogą ją natomiast sprawdzić odwiedzając nasze budowy. Lista realizacji dostępna jest na stronie: www.riserdomy.pl/realizacje.

 

 

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.