X
W serwisie RISERDOMY.pl wykorzystywane są pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika przy korzystaniu z zasobów serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody to zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie w przycisk X oznacza akceptację warunków polityki prywatności (przeczytaj jej szczegóły).
Test
Społeczna odpowiedzialność


Szlachetna Paczka

W okresie przedświatecznym przygotowujemy paczki dla jaworznickich rodzin, które składają się zarówno z artykułów spożywczych, środków czystości, zimowej odzieży, pościeli jak i innych sporzętów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Cieszymy się, że możemy pomóc i z dumą prezentujemy Certyfikaty, który otrzymaliśmy:

 

  

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku wspieraliśmy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udostępniając wspólnie z firmą RISER podnośnik, który stanął na jaworznickim rynku i wynosił chętnych na wys. 20 metrów w zamian za opłatę do puszki WOŚP.

Aby zobaczyć zapowiedź z tego wydarzenia kliknij tutaj
Aby zobaczyć relację w tego wydarzenia kliknij tutaj

wośp

 


Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego

W ramach Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Jaworznie gościliśmy uczniów zainteresowanych pracą w branży budowlanej oraz kształceniem w tym kierunku. Podczas wizyty studyjnej Gimnazjalistów w naszej firmie zaprezentowana została specyfika działania spółek RISER i RISER.domy. Nasi pracownicy przybliżyli uczniom jak wygląda praca na budowie oraz z jakich urządzeń i materiałów korzysta się obecnie w branży budowlanej. Uczniowie zapoznali się również z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w procesie projektowania i planowania.

forum doradztwa 2013