Społeczna odpowiedzialność
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość
Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność


Szlachetna Paczka

W okresie przedświatecznym przygotowujemy paczki dla jaworznickich rodzin, które składają się zarówno z artykułów spożywczych, środków czystości, zimowej odzieży, pościeli jak i innych sporzętów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Cieszymy się, że możemy pomóc i z dumą prezentujemy Certyfikaty, który otrzymaliśmy:

 

  

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku wspieraliśmy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udostępniając wspólnie z firmą RISER podnośnik, który stanął na jaworznickim rynku i wynosił chętnych na wys. 20 metrów w zamian za opłatę do puszki WOŚP.

Aby zobaczyć zapowiedź z tego wydarzenia kliknij tutaj
Aby zobaczyć relację w tego wydarzenia kliknij tutaj

wośp

 


Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego

W ramach Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Jaworznie gościliśmy uczniów zainteresowanych pracą w branży budowlanej oraz kształceniem w tym kierunku. Podczas wizyty studyjnej Gimnazjalistów w naszej firmie zaprezentowana została specyfika działania spółek RISER i RISER.domy. Nasi pracownicy przybliżyli uczniom jak wygląda praca na budowie oraz z jakich urządzeń i materiałów korzysta się obecnie w branży budowlanej. Uczniowie zapoznali się również z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w procesie projektowania i planowania.

forum doradztwa 2013

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.