Projekty indywidualne
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Projekty indywidualne

Pierwszym krokiem przy planowaniu budowy domu jest projekt – jest to etap kluczowy, ponieważ zapada wówczas 80% decyzji dotyczących wyglądu, funkcjonalności, użytkowania i kosztów domu. Warto już na tym etapie poświęcić więcej czasu na przemyślenie różnych wariantów i możliwych rozwiązań. 

Wybór właściwego projektu domu jest zatem jedną z najważniejszych decyzji przy planowaniu budowy. Zależnie od potrzeb, wymagań i preferencji nasi Klienci mają do dyspozycji kilka możliwości: wybrać jeden z naszych gotowych projektów, zakupić projekt typowy i zlecić jego adaptację bądź wykonać projekt indywidualny, który będzie w 100% odpowiadał wymaganiom Inwestorów.

Projekt indywidualny jest zalecany dla osób planujących budowę domu o układzie pomieszczeń dostosowanym dokładnie do ich potrzeb, a także dla Inwestorów posiadających działkę o trudnych uwarunkowaniach, takich jak: nietypowy kształt, duży spadek terenu czy restrykcyjne ograniczenia ustalone w planie zabudowy. Wreszcie, wykonanie indywidualnego projektu będzie wskazane dla osób pragnących wybudować dom o nietypowym, indywidualnym wyglądzie, wyróżniającym się na tle otoczenia.

 

Projektowanie - architekci

Projekt w cenie budowy

Wykonany przez nas projekt indywidualny otrzymacie Państwo nieodpłatnie decydując się na budowę z naszą firmą. Więcej informacji pod numerem telefonu 798 019 019.

Wycena budowy Twojego nowego domu

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę Twojego domu! 

Zapytaj

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.