X
W serwisie RISERDOMY.pl wykorzystywane są pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika przy korzystaniu z zasobów serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody to zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie w przycisk X oznacza akceptację warunków polityki prywatności (przeczytaj jej szczegóły).
Test
Opinie Klientów

 

„W trakcie budowy mogliśmy liczyć na pomoc i fachowe porady ze strony pracowników firmy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą RISER.domy i możemy ją polecić innym osobom planującym budowę własnego domu.”

Stanisława i Roman J., Jaworzno

 

„Firma wykazała się dużą elastycznością w trakcie prowadzenia prac oraz gotowością do stałego, bieżącego doradztwa budowlanego. Cenimy sobie również dobry kontakt z kierownikiem budowy, którego zaangażowanie ograniczyło nasz udział w procesie budowy do koniecznego minimum. Dużym plusem była także gwarancja stałej ceny, zawarta
w podpisanej umowie.”

Magdalena i Adam K., Tarnowskie Góry

 

„Dzięki kompleksowej obsłudze i fachowemu doradztwu nasza rola na budowie ograniczyła się do akceptacji zmian w projekcie oraz wyboru koloru dachówki, okien, drzwi i bramy garażowej. Warto również zaznaczyć, że mieliśmy dobry kontakt z personelem firmy, do którego mogliśmy się zwrócić zawsze, gdy mieliśmy jakieś pytania czy wątpliwości.”

Barbara i Zbigniew S., Jaworzno

 

„Jestem zadowolony z kontaktu z pracownikami Spółki, którzy obsługiwali moją budową. Sądzę, że spółka RISER jest godna polecenia jako wykonawca domów jednorodzinnych.”

Jacek W., Mysłowice

 

„Współpraca z firmą RISER była satysfakcjonująca, zarówno pod względem obsługi inwestycji, jak i samego wykonania budynku”

Grzegorz Ch., Tarnowskie Góry

 

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Firmą RISER. Dom spełnia wszystkie nasze oczekiwania (estetyczne i jakościowe), a kontakt z przedstawicielami firmy przebiegał bezproblemowo”

Agata i Wojciech K., Jaworzno