Dlaczego warto z nami pracować?
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Dofinansowanie UE

Przedmiotem projektu jest zakup oprogramowania, środków trwałych, usług doradczych oraz szkoleniowych w celu wdrożenia chmurowego systemu informatycznego wykorzystującego wirtualne wymiary analityczne kompatybilne z workflow, do zarządzania zmiennoukładowymi inwestycjami budowlanymi, w celu implementacji do działalności Spółki rozwiązań modelu współpracy B2B oraz B2E, w którym wzajemne relacje opierać się będą na wykorzystywaniu technologii informacyjno-telekomunikacyjnych.

W wyniku realizacji przedmiotowej inwestycji zostanie wdrożony kompleksowy system automatyzujący relacje B2B pomiędzy Wnioskodawcą a jego partnerami z kręgu wykonawców, podwykonawców prac budowlanych oraz dostawców materiałów budowlanych, obsługę zleceń oraz zarządzanie inwestycjami budowlanymi (B2E). Procesy te będą wdrożone w nowe ramy, dzięki czemu ulegną znacznemu przyśpieszeniu wraz z podniesieniem dokładności przekazywanych informacji.

 

Celem projektu jest: wdrożenie zintegrowanego narzędzia wykorzystującego technologie informacyjno-komunikacyjne, które usprawni, zautomatyzuje procesy zarządcze i pomocnicze zachodzące w RISER.domy Sp. z o.o. jakimi jest realizacja projektów budowlanych.

 

Wartość dofinansowania UE wynosi: 127 720,00 PLN

Co oferujemy

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej budowie domów. Swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią jakość i rzetelność wykonawstwa, a także bezpieczeństwo zarówno w  trakcie budowy, jak i po zamieszkaniu w nowym domu.

Dowiedz się więcej

Etapy współpracy

Budowa domu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Krok 1

Wybierz gotowy projekt lub stwórz indywidualny

Krok 2

Ustalmy zakres i warunki współpracy

Krok 3

Zorganizujemy za Ciebie formalności - w tym pozwolenie na budowę

Krok 4

Przygotujemy dla Ciebie harmonogram prac

Krok 5

Czas na podpisanie umowy

Krok 6

Zorganizujemy plac budowy

Krok 7

Budujemy Twój dom kompleksowo

Krok 8

Podglądaj Swoją budowę 24/7

Krok 9

Odbieraj poszczególne etapy budowy

Krok 10

Przekazujemy gotowy budynek do użytkowania

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto z nami budować?

Budując domy skupiamy się na bezpieczeństwie, spokoju i wygodzie naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników nawet najbardziej wymagający Klienci mają pewność, że zaufali właściwym ludziom.

Dowiedz się więcej

Podgląd budowy online

Oferujemy unikalną na rynku usługę, umożliwiającą śledzenie postępu prac na budowie za pośrednictwem Internetu.

Dowiedz się więcej

Wycena budowy Twojego nowego domu

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę Twojego domu! 

Zapytaj

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.