Domy szkieletowe
Zapytaj o cenę domu
798 019 019
Wyślij wiadomość

Domy szkieletowe z drewna

Budowa domu w 3 tygodnie? Z nami to możliwe!

Nowością w naszej ofercie jest projektowanie, produkcja i budowa domów w technologii szkieletowej w stanie surowym zamkniętym i deweloperskim.

Budowa domu w stanie surowym zajmuje nam zaledwie 3 tygodnie, natomiast w stanie deweloperskim 3 miesiące.

Budowa domu z drewna - Śląskie

 

Domy drewniane stają się, wzorem krajów zachodnich i skandynawskich, coraz bardziej popularne na polskim rynku. Nasza oferta obejmuje budowę domów z drewna w technologii szkieletowej, których konstrukcja oparta jest na litym drewnie KVH o podwyższonym standardzie jakości.  Jest to suszone komorowo drewno konstrukcyjne z określoną tolerancją dokładności wymiarów, dzięki czemu możemy zagwarantować odpowiednią jakość wykonania.

Stawiamy na kompleksową obsługę,

która oprócz produkcji i montażu obejmuje także  projektowanie, doradztwo oraz konsultacje z naszymi pracownikami. W ramach realizacji budowy zapewniamy również nadzór Kierownika budowy.

Stawiamy na jakość,

którą opieramy na sprawdzonych, certyfikowanych materiałach, a w szczególności na wytrzymałych elementach drewnianych, które spełniają odpowiednie normy, jak również na fachowym, starannym wykonawstwie.

Stawiamy na bezpieczeństwo,

zarówno na etapie projektowania jak i w trakcie budowy domu drewnianego nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie, a także zaangażowanie w realizację powierzonego nam przedsięwzięcia.

Stawiamy na elastyczność,

proponujemy zarówno projekty gotowe jak również indywidualne, opracowane adekwatnie do upodobań i potrzeb Klientów, a nasze domy drewniane są dostępne w stanie surowym zamkniętym oraz deweloperskim.

Masz pytania? Napisz do nas! biuro@riserdomy.pl

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.