Budowa rezydencji
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Rezydencje

Jesteśmy specjalistami w budowie ekskluzywnych domów, nietuzinkowych brył i inwestycji mających powstać w szczególnie wymagających warunkach. 

Oferujemy kompleksową realizację budowy rezydencji, willi, wyposażonych w kompletną infrastrukturę rozrywkowo-wypoczynkową, jak np. ogród zimowy, basen, kort tenisowy, saunę, przydomowe SPA, siłownię czy kino domowe.

Nasi doświadczeni kierownicy są skarbnicą wiedzy i wsparciem dla naszych Klientów. Analizujemy każdy projekt, sprawdzamy jego poprawność i szukamy możliwości optymalizacji i ulepszeń na każdym etapie robót.
Nasi Klienci otrzymują więc rzetelną informację jakie rozwiązania przyniosą im oszczędności, a jakie poprawę komfortu lub bezpieczeństwa.
Współpracujemy z gronem doświadczonych i zaufanych projektantów, inspektorów nadzoru, rzeczoznawców, geodetów i geologów.

budowa domów na śląsku
budowa domów na śląsku
budowa domów na śląsku
budowa domów na śląsku
budowa domów na śląsku
budowa domów na śląsku

Nowoczesne rozwiązania - łączenie technologii 

W swoim portfolio posiadamy wiele skomplikowanych a zarazem fascynujących budów - wymagających wyjatkowej uwagi i koordynacji działań całego naszego Zespołu. 

Budowa nowoczesnych domów o skomplikowanych rozwiązaniach architektoniczno-konstrukcyjnych to nasza specjalność. Jako eksperci w tej dziedzinie idealnie radzimy sobie z łączeniem różnych technologii wykonania w ramach jednej bryły lub konstrukcji, jak np:

  • żelbetowy strop ze stalowymi belkami,
  • drewno klejone z wypełnieniem ze szkła,
  • stalowo drewniane konstrukcje dachów,
  • niecki basenowe podwieszone do stropu między kondygnacyjnego,
  • wykonywanie elementów konstrukcyjnych z betonu architektonicznego.

Oprócz wiedzy i doświadczenia w obszarze technologii i wykonania robót budowlanych w niemalże wszystkich technologiach, posiadamy doświadczenie w projektowaniu, nie tylko konstrukcji, ale także instalacji, których to sprawne i niewidoczne działanie sprawia, że efektowna bryła staje się domem przytulnym dla użytkownika.
Realizując budowę zewnętrznej pracowni architektonicznej, prócz stałego kontaktu z architektem, staramy się przewidywać kolejne etapy w taki sposób, aby nie zamykać Klientom drogi do zastosowania w przyszłości w budynku dodatkowych inteligentnych rozwiązań - oczywiście bez kosztownej ingerencji w budynek.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.