Budowa domu murowanego
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Budowa domu murowanego

Oferujemy kompleksową budowę domów w technologi murowanej. Jako eksperci w tym temacie chcemy być dla Państwa wsparciem na każdym etapie - od projektu, po przekazanie kluczy.
Zrealizujemy każdy projekty budowlany - czy to indywidualny pochodzący z naszego Biura Projektowego RISER.domy lub z zewnętrznych Pracowni, w tym także adaptacje projektów gotowych.

Połączenie wiedzy i wysokich kwalifikacji pracowników, pozwala naszej firmie realizować trudne i bardzo wymagające projekty, dając Klientom spokój i gwarancję budowy w najwyższej jakości. 

 

Nowoczesne stodoły 

Tradycyjna bryła w nowoczesnym wydaniu, duże przeszklenia i funkcjonalność - doskonały opis domu jakim jest nowoczesna stodoła. Uniwersalna forma budynku pozwala na optymalny rozkład pomieszczeń zapewniając domownikom wygodę użytkowania. Duże przeszklenia nadają bryle lekkości i pozwalają wprowadzić naturę do wnętrza domu.

 

 

Domy w zabudowie bliźniaczej

Domy w zabudowie bliźniaczej, potocznie nazywane bliźniakami, to idealne rozwiązanie dla dwóch rodzin. Bryła domu bliźniaczego składa się z dwóch niezależnych segmentów - naczęściej parterowych z użytkowym poddaszem lub 2-kondygnacyjnych. Dom w zabudowie bliżniaczej świetnie sprawdzi się na wąskich, wymagających działkach. 

 

 

Budowa z RISER.domy

Zaufało nam już ponad 150 Klientów co potwierdzają liczne referencje. Daje to pewność, że jesteśmy firmą kompetentną i sprawdzoną, znającą i stosującą dobre praktyki budowlane.Oprócz robocizny, zapewniamy także wszelki sprzęt i materiały niezbędne do realizacji ustalonego zakresu robót. Pozwala to naszym Klientom na oszczędność pieniędzy i czasu, który mogą poświęcić rodzinie lub innym przyjemnościom.

Budowa może zostać podzielona na kolejne etapy, a każdy z nich może być finansowany przez Klienta niezależnie - pozwala to rozbić koszty budowy.
Dzięki tak dużej popularności budownictwa murowanego, na rynku istnieje wiele różnego rodzaju materiałów, które pozwalają Klientom na wybór surowca najbardziej odpowiadającego Ich potrzebą. 
W budynkach murowanych występuje bardzo dobra akumulacja ciepła przez ściany - proces ten powoduje, że zimą budynek wolniej się ochładza, natomiast latem w domu panuje przyjemny chłód.
Trwałość materiałów przekłada się na trwałość samego budynku - budynki murowane stanowią dom nie dla jednego, a dla wielu pokoleń. 
Ściany z ceramiki, a w szczególności z silikatów powodują bardzo niską przenikalność dźwięków czyli dobrą akustykę pomieszczeń. 
Budynki murowane cechuje wysoka odporność na ogień - ściany i stropy wykonane są z materiału niepalnego.

 

Realizujemy  głównie  budowy  domów  w stanie  surowym  otwartym  lub  zamkniętym.
W trakcie budowy domu w stanie surowym, Klient może zdecydować o współpracy z nami przy budowie kolejnego etapu domu. Rezerwujemy wtedy dla niego brygadę budowlaną oraz przygotowujemy kolejną kalkulację i umowę.

  

Podgląd budowy online

Oferujemy unikalną na rynku usługę, umożliwiającą śledzenie postępu prac na budowie za pośrednictwem Internetu.

Dowiedz się więcej

Wycena budowy Twojego nowego domu

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę Twojego domu! 

Zapytaj

Dlaczego warto z nami budować?

Budując domy skupiamy się na bezpieczeństwie, spokoju i wygodzie naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników nawet najbardziej wymagający Klienci mają pewność, że zaufali właściwym ludziom.

Dowiedz się więcej

Co oferujemy

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej budowie domów. Swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią jakość i rzetelność wykonawstwa, a także bezpieczeństwo zarówno w  trakcie budowy, jak i po zamieszkaniu w nowym domu.

Dowiedz się więcej

Etapy współpracy

Budowa domu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Krok 1

Wybierz gotowy projekt lub stwórz indywidualny

Krok 2

Ustalmy zakres i warunki współpracy

Krok 3

Zorganizujemy za Ciebie formalności - w tym pozwolenie na budowę

Krok 4

Przygotujemy dla Ciebie harmonogram prac

Krok 5

Czas na podpisanie umowy

Krok 6

Zorganizujemy plac budowy

Krok 7

Budujemy Twój dom kompleksowo

Krok 8

Podglądaj Swoją budowę 24/7

Krok 9

Odbieraj poszczególne etapy budowy

Krok 10

Przekazujemy gotowy budynek do użytkowania

Dowiedz się więcej

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.