Nagrody i certyfikaty
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość
Nagrody i certyfikaty

Nagrody i certyfikaty

FAIR PLAY 2016

W tym roku po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play.  Potwierdza to prowadzenie biznesu w oparciu o zasady etyki, propagowanie działań prospołecznych oraz rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań wobec Klientów, Dostawców oraz Pracowników.


RZETELNA FIRMA

Certyfikaty przyznawane przez Krajowy Rejestr Długów świadczą o tym, że przedsiębiorstwo etycznie prowadzi swoją działalność oraz rzetelne przygotowuje sprawozdania finansowe. Jest to dowód wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy.

 

 

POLSKI SUKCES

Polski Sukces to konkurs organizowany przez Ogólnopolskie Forum Promocji. Laureaci należą do grona  przedsiębiorstw, które dzięki własnej inicjatywie i zaangażowaniu osiągnęły sukces rynkowy. My otrzymaliśmy to wyróżnienie za działania zmierzające do osiągnięcia pozycji liczącej się marki o zasięgu ogólnopolskim.

/upload/image/Polski Sukces_650.jpg


Firma RISER.domy Sp. z o. o. powstała w oparciu o doświadczenie i sprawdzony schemat zarządzania spółki matki - RISER Sp. z o. o., która została doceniona przez rynek licznymi nagrodami i certyfikatami:

 

 

DIAMENTY FORBESA

Misięcznik Forbes nagradza firmy najszybciej zwiększające swoją wartość w danym roku. Każde przedsiębiorstwo, które trafia na listę Diamentów, odznacza się rentownością (obliczaną na podstawie wskaźnika EBIT oraz ROA), wysoką płynnością bieżącą, nie zaleganiem z płatnościami, dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych w ostatnich 3 latach.

 

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY

Celem konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play jest wyłonienie firm, które terminowo wywiązują się ze zobowiązań wobec Skarbu Państwa i kontrahentów, stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające efektywnej pracy i rozwojowi zawodowemu oraz są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego i aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych.

 

GAZELE BIZNESU

Gazele Biznesu to ranking organizowany przez redakcję "Puls Biznesu". Jest to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm.


ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Złoty Cerfytikat Rzetelności przyznawany jest przez Krajowy Rejestr Długów  firmom, które systematycznie otrzymują tytuł Rzetelnej Firmy i  tym samym swoją uczciwość udowadniają od wielu lat.


SOLIDNA FIRMA

Program Solidna Firma promuje najlepsze firmy jako partnerów dla: konsumentów, innych podmiotów gospodarczych oraz dla instytucji państwowych, tworzy świadomość o współodpowiedzialności za środowisko naturalne, propaguje działań proekologicznych i prospołecznych, promuje firmy przestrzegające praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji.

       

FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo to świadectwo rzetelności i solidności w biznesie. Dokument potwierdza, że Firma Riser jest godnym zaufania partnerem biznesowym, regulującym terminowo swoje zobowiązania. Certyfikat wydawany jest w oparciu o kilka baz danych: Rejestr Dłużników BIG, bazy Biura Informacji Kredytowej, System BANKOWY REJESTR Związku Banków Polskich.

 Firma Wiarygodna Finansowo

 

 KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI I ROZWOJU

Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju to konkurs, którego celem jest upowszechnienie wiedzy oraz umacnianie postaw proinnowacyjnych w gospodarce oraz w społeczeństwie. Głównym przesłaniem Konkursu jest identyfikowanie i promowanie nowych, istniejących lub planowanych projektów i przedsięwzięć o charakterze innowacyjnym i rozwojowym, w tym wspieranych ze środków unijnych, w różnych obszarach życia gospodarczego i społecznego Polski. Firma Riser została laureatem tego Konkursu w kategoriach: Inspirująca firma oraz Innowacyjny projekt unijny.

Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 

 

 PRZEJRZYSTA FIRMA

Otrzymanie tego wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej, zwiększa prestiż oraz konkurencyjność firmy na rynku. Certyfikatem zostają nagrodzone firmy, które spełniają restrykcyjne warunki zawarte w regulaminie organizatora konkursu.

 Przejrzysta Firma

 

PRZEDSIĘBIORSTWO NA MEDAL

Brązowy Laur Przedsiębiorstwa na Medal to konkurs organizowany przez wydawcę Magazynu Gospodarczego, dodatku informacyjno-promocyjnego do Rzeczpospolitej. Celem Konkursu jest wyłonienie dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie wysokich standardów i zachęcanie do inwestowania w poprawę jakości usług i towarów.

przedsiębiorstwo na medal 2009

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.