Dlaczego warto z nami pracować?
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Kariera

Inżynier ds. Przedmiarowania

Miejsce pracy: Jaworzno 

Twoje wyzwania

 • analiza dokumentacji projektowej
 • wykonywanie przedmiarów robót ogólnobudowlanych (na etapie przygotowań do inwestycji oraz jej realizacji)
 • ścisła współpraca z kosztorysantami, działem obsługi Klienta oraz nadzorem budowlanym firmy
 • kontakt z przedstawicielami Inwestora, biurami konstrukcyjnymi, projektowymi

Nasze oczekiwania

 • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
 • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, projektowej
 • umiejętności przedmiarowania - mile widziane doświadczenie w wykonywaniu przedmiarów  robót ogólnobudowlanych dla realizacji mieszkaniowych, biurowych, przemysłowych
 • bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Excel) i AutoCad
 • dokładność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
 • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy

 • stabilne zatrudnienie
 • mentoring Kierownika działu
 • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskania uprawnień budowlanych
 • niezbędne narzędzia pracy
 • bardzo dobrą atmosferę współpracy - otwartą komunikację i konstruktywny feedback
 • benefity tj. karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK oraz stały dostęp do pysznej kawy :)
 • imprezy integracyjne

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas do swoje CV do 28 lutego 2021r. na adres: kariera@riserdomy.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  prowadzonego przez RISER Sp. z o.o., RISER.domy Sp. z o.o., Wood Core House Sp. z o.o. oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000), a także zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych jest RISER Sp. z o.o. RISER.domy Sp. z o.o. i Wood Core House Sp. z o.o. 

Informacja

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w obszarze IT i wspierające procesy rekrutacyjne.  Administrator nie zamierza przekazywać dane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego , w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje CV, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 2 lat od przesłanego CV. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcie zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,  wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w innym celu.

Aktualne oferty pracy

Inżynier Budowy Jaworzno

zobacz ofertę

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zaopatrzenia

zobacz ofertę

Doradca Techniczno-Handlowy

zobacz ofertę

Konstruktor

zobacz ofertę

Inżynier ds. Przedmiarowania

zobacz ofertę

Witamy Państwa w RISER.domy!

Firma budowlana RISER.domy Sp. z o. o. powstała w oparciu o doświadczenie i sprawdzony schemat zarządzania spółki matki - RISER Sp. z o. o., która istnieje na rynku od 2005 r. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych dla Klientów indywidualnych z terenu Śląska i częściowo Małopolski.

Misja

Jesteśmy pewni, że budowa domu może być wspaniałą przygodą. Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie zarówno w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu. Budujemy oraz projektujemy domy profesjonalnie i kompleksowo.

150+
WYBUDOWANYCH DOMÓW W TECHNOLOGII
MUROWANEJ I SZKIELETOWEJ
7
LAT NA RYNKU BUDOWLANYM WOJEWÓDZTWA
ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO
2
TECHNOLOGIE: SZKIELETOWA I MUROWANA
Dom kojarzy nam się z poczuciem bezpieczeństwa - wiemy, że jest to jego nieodzowny element, dlatego stawiamy na certyfikowane, najwyższej jakości materiały, które są gwarancją dla naszych Klientów trwałości ich domu.
Wiemy, że dobre partnerskie relacje to istotny elementwspółpracy. Czekają na Państwa nasi Doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, przedstawią dostępne technologie oraz podpowiedzą jakie rozwiązania będą dla Państwa najlepsze.
Zapewniamy wsparcie na każdym etapie budowy. Nasi Kierownicy Budów sa dla Państwa dostepni podczas całej naszej budowlanej podróży - nadzorują, dbają o każdy detal, rzetelnie informują o przebiegu prac na Państwa budowie.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.