Pakiet korzyści
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Pakiet korzyści

om w technologii drewnianej, murowanej, domek letniskowy, a może rezydencja?
Dla każdego z naszych Klientów przygotowaliśmy pakiet korzyści, z którego może korzystać według uznania.
 

Bezpłatny projekt architektoniczny

Dom w technologii drewnianej czy murowanej? Projekt indywidualny czy jeden z naszych autorskich? Niezależnie od wybranego przez Ciebie wariantu - przy budowie domu z RISER.domy będziesz mieć go zupełnie bezpłatnie! Nasi architekci są z Tobą w ciągłym kontakcie, by stworzyć dom Twoich marzeń.

Przejdź do zakładki "Projektowanie"

Prowadzenie robót przez Kierownika Budowy oraz Dedykowany Opiekun Budowy

Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie. Nadzór prac na placu budowy eliminuje błędy, straty inwestorów i optymalizuje czas budowy. Budując z RISER.domy oddamy Ci w ręce jednego z naszych Kierowników Budowy oraz Dedykowanego Opiekuna Budowy, którzy zadbają o fachowość wykonywanych prac oraz będą z Tobą w stałym kontakcie.

Ubezpieczenie budowy od ryzyk budowlanych

Mamy świadomość, że los bywa nieprzewidywalny. Chcąc przeciwdziałać zdarzeniom losowym, każdą rozpoczętą budowę ubezpieczamy od ryzyk budowlanych oraz skutków anomalii pogodowych.
Z RISER.domy możesz czuć się bezpiecznie od pierwszych rozmów do przekazania kluczy.

Vouchery zniżkowe do okolicznych sklepów

Urządzenie własnego domu to ogromna przyjemność. Ale też nie lada wyzwanie – wymaga przemyślenia, porady fachowców i ogromu inspiracji. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy pakiet voucherów zniżkowych do sklepów budowlanych i wnętrzarskich. Pakiety voucherów dopasowane są oczywiście do lokalizacji, w której prowadzona jest budowa. Z RISER.domy wykończenie domu to oszczędność czasu i pieniędzy.

Podgląd budowy online

Oferujemy unikalną na rynku usługę, umożliwiającą śledzenie postępu prac na budowie za pośrednictwem Internetu. Pozwala ona na bieżące nadzorowanie własnej budowy, mimo braku czasu na częste jej odwiedzanie. Po zalogowaniu się na konto za pośrednictwem urządzenia z dostępem do Internetu, można zobaczyć dokumentację swojej budowy, harmonogram robót, dziennik budowy online, zdjęcia z realizacji oraz, na specjalne życzenie Klienta, dostęp do monitoringu budowy online.

Wycena budowy Twojego nowego domu

Zapytaj o niezobowiązującą wycenę Twojego domu! 

Zapytaj

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.