Opinie
Masz pytania? Zadzwoń
798 019 019
Wyślij wiadomość

Klienci o nas

"Budowa została wykonana terminowo i solidnie, a podejście do klienta jest profesjonalne od etapu ofertowania po odbiór końcowy. Bardzo dobrze wspominamy kontakt z naszym kierownikiem panem Wojciechem, jak i naszą opiekunką - panią Aleksandrą. Polecamy RISERa do wszystkich typów prac budowlanych, a w szczegolności tych technologicznie wymagających."

Urszula i Marek, Inwestorzy

Czerwionka

„Jestem zadowolony z kontaktu z pracownikami Spółki, którzy obsługiwali moją budowę. Sądzę, ze firma jest godna polecenia jako wykonawca domów jednorodzinnych.”

Jacek, Inwestor

Mysłowice

"Już od pierwszego spotkania w siedzibie firmy pracownicy zrobili na mnie wrażenie miłych, pomocnych i przede wszystkim kompetentnych (…), na każdym etapie mogliśmy korzystać z wiedzy i doświadczeń pracowników firmy.”

Grzegorz, Inwestor

Jaworzno

"Podobnie jak to było w przypadku SSO byliśmy i jesteśmy pod pozytywnym wrażeniem nie tylko wykonanych prac, ale głównie przebiegu całego okresu budowy, ze szczególnym uwzględnieniem kontaktów z Kierownikiem Budowy. Firmę RISER.domy polecamy wszystkim, którzy planują budowę domu i chcą ją powierzyć firmie, która z należytą starannością zajmie się niemal wszystkim"

Anna i Szymon, Inwestorzy

Jaworzno

"Wielokrotnie korzystałem z usług firmy RISER.domy i zawsze obsługa była na najwyższym poziomie. Polecam."

Tomasz, deweloper

Świętochłowice

"Firma wykazała się dużą elastycznością w trakcie prowadzenia prac oraz gotowością do stałego, bieżącego doradztwa budowlanego. Cenimy sobie również dobry kontakt z kierownikiem budowy, którego zaangażowanie ograniczyło nasz udział w procesie budowy do koniecznego minimum. Dużym plusem była także gwarancja stałej ceny, zawarta w podpisanej umowie."

Magdalena i Adam, Inwestorzy

Tarnowskie Góry

"Firma RISER.domy jest wykonawcą projektów naszej pracowni i podczas kilkuletniej współpracy odznaczyła się profesjonalizmem, rzetelnością oraz wysoką jakością realizacji."

Tomasz, architekt

Gliwice

"Z pełnym przekonaniem polecamy firmę RISER.domy innym klientom, nawet tym wymagającym i mającym dużo pytań na etapie realizacji."

Magdalena i Sebastian, Inwestorzy

Karchowice

"Firma RISER.domy jest dobrze zorganizowana w zakresie obsługi prowadzonych inwestycji, wykazuje szczególną troskę o wysoką jakość usług, popartą stosownymi gwarancjami. Rekomendujemy ją naszym klientom jako rzetelnego, godnego zaufania wykonawcę, realizującego inwestycje w sposób kompleksowy i odpowiedzialny"

Wojciech, architekt

Ruda Śląska

Społeczna odpowiedzialność

Jako nowoczesna firma czujemy się współodpowiedzialni za nasze otoczenie. 

Dowiedz się więcej

Nagrody i certyfikaty

Firmy RISER.domy Sp. z o. o. i RISER Sp. z o. o. zostały docenione przez rynek licznymi nagrodami i certyfikatami.

Dowiedz się więcej

Witamy Państwa w RISER.domy!

Firma budowlana RISER.domy Sp. z o. o. powstała w oparciu o doświadczenie i sprawdzony schemat zarządzania spółki matki - RISER Sp. z o. o., która istnieje na rynku od 2005 r. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych dla Klientów indywidualnych z terenu Śląska i częściowo Małopolski.

Misja

Jesteśmy pewni, że budowa domu może być wspaniałą przygodą. Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie zarówno w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu. Budujemy oraz projektujemy domy profesjonalnie i kompleksowo.

250+
WYBUDOWANYCH DOMÓW W TECHNOLOGII
MUROWANEJ I SZKIELETOWEJ
11
LAT NA RYNKU BUDOWLANYM WOJEWÓDZTWA
ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO
2
TECHNOLOGIE: SZKIELETOWA I MUROWANA
Dom kojarzy nam się z poczuciem bezpieczeństwa - wiemy, że jest to jego nieodzowny element, dlatego stawiamy na certyfikowane, najwyższej jakości materiały, które są gwarancją dla naszych Klientów trwałości ich domu.
Wiemy, że dobre partnerskie relacje to istotny elementwspółpracy. Czekają na Państwa nasi Doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, przedstawią dostępne technologie oraz podpowiedzą jakie rozwiązania będą dla Państwa najlepsze.
Zapewniamy wsparcie na każdym etapie budowy. Nasi Kierownicy Budów sa dla Państwa dostepni podczas całej naszej budowlanej podróży - nadzorują, dbają o każdy detal, rzetelnie informują o przebiegu prac na Państwa budowie.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.